| Miasteria.pl 2007-2013 |
Zaloguj się przez Facebook

Wakacyjny kurs rysunku odręcznego

Wakacyjny kurs rysunku odręcznego
Kategoria:
Czas
Od : czwartek, 03.07.2014 10:00
Do : piątek, 30.08.2019 10:00
Lokalizacja / adres
Kraków, Polska
Krótki opis
wakacyjny kurs rysunku w Krakowie
Dostępne miejsca
Brak limitu

Wakacyjny kurs rysunku odręcznego prowadzony jest co roku w Szkole Rysunku Odręcznego MDK

 

Zajęcia z rysunku odręcznego realizowane są od podstaw, oznacza to, że nie wymagają wcześniejszego przygotowania plastycznego ani merytorycznego ze strony kursantów. Lekcje rysuku trwają 4 godziny zegarowe i odbywają się pod okiem doświadczonych architektów  z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. W zalezności od wybranego profilu intensywności kursu, zajęcia z rysunku architektonicznego realizoane są w systemie:

 

podstawowym- raz  tygodniu

intensywnym- dwa razy

 

oraz zaawansowanym- trzy razy  tygodniu

 

Wakacyjne kursy rysunku są wstępem do zaawansowanego rysunku architektonicznego, który rozpoczyna się wraz z pierwszym weekendem września i przygotowuje przede wszystkim do rozpoczęcia nauki na zaawansowanym poziomie. Lekcje rysunku przygotowane są specjalnie z myślą o kandydatach na studia na wydziałach architektury oraz architektury krajobrazu w Polsce i poza granicami kraju. Lekcje rysunku pozwalają na przygotowanie się do egzaminów wstępnych z uzolnień plastycznych oraz predyspozycji do wykonyania zawodu.

 

Szkoła prowadzi zajęcia w plenerze oraz pracowni realizując kompleksowy program zajęć obejmujący swoim zakresem rysunek z natury, projektowanie, geometrie architektoniczne, interpretację tekstu oraz rysunek z wyobraźni.

 

Serdecznie zapraszamy do apoznania się ze szczegółową ofertą wakacyjnego kursu rysunku

kurs rysunku wakacje